top of page
IMG_5787.JPG

Prezes: Katarzyna Dudzik

IMG_E5800.JPG

Członek zarządu: Paweł Dudzik

04.jpg

Zespół projektowy

O NAS

Jako architekci działamy w dyscyplinie, gdzie łączą się wyobraźnia duszy artystycznej oraz rzeczywistość kosztów, terminów i technologii.
Nasz zawód pojmujemy jako funkcję społeczną kształtując otoczenie i krajobraz dziś, i dla kolejnych pokoleń biorąc tą odpowiedzialność za nasze powołanie, jednocześnie szanując potrzeby naszych klientów.
Zajmujemy się różną skalą projektów, począwszy od tkanki miejskiej i urbanistyki, przez architekturę kubaturową- nasza główna działalność- do małej architektury i projektowania wnętrz.

Opracowujemy szeroki wachlarz tematów: zagospodarowanie przestrzenne, budynki użyteczności publicznej (hotele, biura, sale sportowe), inicjatywy prywatne (mieszkania, pensjonaty) itp.
Proponujemy kompleksowe usługi projektowe. Angażujemy się na każdym etapie inwestycyjnym. Wykonujemy pełną dokumentację, zajmujemy się wszelkimi sprawami urzędowymi i kontrolujemy wnikliwie rozwój i realizację projektu. Służymy radą i pomocą Inwestorom.
Wywiązujemy się z naszego zadania, dzięki doświadczonemu i zgranemu zespołowi architektów, który pracuje w dwóch lokalizacjach: Warszawa – Północ Polski, i Kraków – Południe Polski.
Ponieważ wierzymy w to, że kluczem do holistycznego podejścia do pracy jest zgromadzenie najszerszej wiedzy i otoczenia się specjalistami, wspierają nas sprawdzeni projektanci branżowi, rzeczoznawcy, inspektorzy itp.
Obydwie pracownie są w pełni wyposażone w najnowocześniejszą technologię informatyczną, zapewniając kohezję dwóch zespołów. Mimo tego nadal znajdzie się u nas ołówek, papier czy kalka.
Działamy na terenie całej Polski. Nasze zrealizowane projekty to m.in. biurowce w Warszawie, hale usługowe w Niepołomicach i Rudzie Śląskiej, hotele w Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

Pracujemy także we Francji, gdzie Kasia Dudzik, architekt - Prezes Zarządu, jest absolwentką renomowanej Ecole Nationale Supérieure d’Architecture de Paris Belleville. Doświadczenie zdobywała pracując z Mistrzem Paul’em Andreu nad realizacjami m.in. projektów Opery w Jinan (Chiny) czy muzeum archeologii w Taiyuan (Chiny).
Projekty jak laboratoria w Amiens, domy spokojnej starości w Evreux, Nuits-St Georges, Clermont, osiedla mieszkaniowe w Aulnoye-Aymeries, Valenciennes, Beauvais, kompleksy edukacyjne w Abbeville, Nogent, Roubaix, remizy straży pożarnej w Caudry, Clermont, Aulnoye-Aimeries, itd. zostały tutaj opracowane z zaprzyjaźnionymi, a właściwie rodzinnymi pracowniami: LRD Architectes / Leveque Halagarda architectes, oraz GDD / Paul Dudzik & Associes.
Arbapol Sp. z o.o. to rodzinna firma założona w 1998 roku przez Jolantę Halagardę-Dudzik i prowadzona dziś przez drugie pokolenie architektów.

Od 20 lat współpracujemy z wiernymi nam Inwestorami, co jest świadectwem owocnej współpracy i naszych kompetencji.
Niemniej zawsze jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania zapewniając naszym klientom rzetelną odpowiedź.

bottom of page